ورزش های رزمی
رزمی
آموزش های ورزشی
ورزشی
موفقیت
دانشگاهی
نقاشی
نجاری
آشپزی
حیوانات

بعد از ثبت سفارش، نهایتاً تا دو روز بعد محصول آماده میشود و ارسال میگردد. بسته به نوع سفارش و شهرستان شما مدت زمان رسیدن محصول به دستتان ممکن است متفاوت باشد. بطور مثال در خرید های تهران (با پیک ) خرید در همان روز بعد از هماهنگی تلفنی ارسال میشود (بغیر از زمان هایی که محصول خیلی بزرگ بوده و آماده سازی آن بیشتر طول بکشد). در خرید با پست پیشتاز و تحویل در محل، نهایت ۳ الی ۴ روز محصول در راه می ماند. در خرید آنلاین (و ارسال پستی) محصول نهایت سه روز بعد و در خرید اس ام اسی نیز نهایت ۴ روز بعد از آماده سازی به دستتان خواهد رسید.

در این نوع خرید تنها کافیست شناسه محصول را به شماره ۰۹۳۹۷۹۶۳۳۷۲ از طریق تلگرام یا پیامک یا واتساپ ارسال نمائید. هماهنگی های لازم برای ارسال محصول پس از آن با تماس تلفنی و یا از طریق تلگرام با شما انجام خواهد شد.

محصولات فروشگاه بازه در کل به دو صورت فروخته و به دست مشتری میرسد، یک دسته محصولات فیزیکی مانند دی وی دی های آموزشی بوده که پس از ثبت سفارش برایتان ارسال میگردد، دسته دوم محصولات مجازی (یا دانلودی بوده) که پس از ثبت سفارش و پرداخت آنلاین توسط کارت های شتاب، لینک دانلود فایل مربوطه در صفحه تاریخچه سفارشات شما به نمایش در می آید و می توانید آنرا دانلود کنید.

بله برای این مشکل هم راهکاری هست! کافیست بعد از خرید و ثبت سفارش از طریق تماس با ما در فوتر سایت پیامی مبنی بر این مشکل برای ما ارسال کنید تا ما محصول خریداری شده شما را برایتان ارسال کنیم، در این حالت هزینه پست هم به هزینه های محصول اضافه میشود که پس از دریافت محصول از مامور پست شما بایستی هزینه پست یا پیک را به مامور مربوطه طبق فاکتور ثبت شده محصول تحویل دهید.

روند کاری فروشگاه بازه مبنی بر پیشرفت و رشد بیش از پیش هست که این امر تنها با کمک متخصصان، هنرمندان و در کل مشتریان عزیز ما امکان پذیر می باشد. ما همیشه منتظر سوالات و سفارشات خصوصی شما هستیم و در صورت امکان محصول مربوطه برای شما تهیه خواهد شد. در جواب اینکه آیا اینکار هزینه ای جداگانه دارد یا نه، در صورتی که آن محصول، محصولی باشد که به دلار بایستی خریداری و در اختیار شما گذاشته شود هزینه جداگانه ای دریافت خواهد شد، که در اینصورت برای مشتری اول که شما باشید نیز تخفیف ویژه ای قائل خواهیم شد.

 

بله اگر محصول خارجی ای دارید که فکر میکنید در محصولات ما موجود نیست و امکان فروش آن در فروشگاه ما وجود دارد، از طریق فرم تماس با ما به ما اطلاع دهید. روند معاوضه هم به این صورت هست که پس از تایید، اول شما محصولتان را برای ما میفرستید و سپس ما نیز محصول مورد نظرتان را برایتان ارسال میکنیم.

بله به چند روش: راه اول ثبت نظرات و توضیحات برای محصولاتی هست که در آن زمینه تبحر دارید. روش دوم تبدیل شدن به مشتری دائم که پس از سه خرید موفق اعمال میشود است. همچنین میتوانید تبلیغات ما را در وبسایت یا وبلاگ خود که مرتبط با آن محصول است قرار دهید که در اینصورت پس از تأئید، تخفیفات خوبی برای شما در نظر گرفته خواهد شد و هر چقدر لینک بیشتر در سایت شما باقی بماند امکان تخفیف بهتری وجود دارد.

 بله پس از رسیدن محصول به دست شما، طبق قانون اینگونه معاملات، میتوانید در صورت مشکل دار بودن محصول، آنرا برای ما پس بفرستید. پس از تایید مشکل کالا توسط ما، محصول جایگزین برای شما ارسال شده و در سفارش بعدی تا ده درصد تخفیف برای شما منظور میگردد.

 

 بله، و درصورت توانایی همکاری، ما از این کار کاملاً استقبال میکنیم. روند کار نیز به این صورت است که شما محصولات مورد نظر خود را برای بازاریابی انتخاب کرده و از ما خریداری می‌کنید. ما با تخفیف ویژه آنها را در خرید عمده تقدیم شما خواهیم کرد. روش دیگری هم هست که برای وبمستران عزیز خواهد بود که به آنها پنلی برای همکاری در فروش اعطا میگردد که از طریق آن میتوانند محصولات ما را در سایت ها یا وبلاگ های خود به فروش برسانند و بدون کمترین هزینه و دردسری صاحب سود ناشی از سفارشات شوند.

کلیه مشخصات و اطلاعات شما اعم از ایمیل، شماره تلفن، آدرس و سایر مشخصات، کاملاً محفوظ در امانت ما می ماند و کمترین سوء استفاده ای از آنها نخواهد شد.

 دی وی دی محصول را در داخل دی وی دی رام کامپیوتر خود گذاشته و سپس روی my computer خود کلیک کرده و سپس دی وی دی رام مربوطه را از داخل my computer باز کنید. فولدرهای مجموعه که فایل های ویدئویی داخل آن وجود دارند در آن قسمت وجود دارد.

به احتمال زیاد این مشکل بخاطر عدم نصب کدک های مربوطه در کامپیوتر شما است. صرفاً کافی است جمله ” دانلود کدک ” را در اینترنت سرچ کرده و از یکی از سایت های اول لیست گوگل، کدک را برای کامپیوتر خود دانلود و نصب کنید تا مشکل شما بطور کامل رفع شود.

 

بیشتر محصولات، همانطور که قسمت “توضیحات تکمیلی” صفحه محصولات نوشته شده است، قابل پخش در کامپیوتر و تبلت و موبایل هستند، ولی بخاطر اینکه فرمت ویدئو دارند و نه dvd، امکان پخش در دستگاه های دی وی دی پلیر خانگی را ندارند. ولی شما میتوانید آنها را از طریق کامپیوتر روی فلش یا هارد ریخته و آن را به تلویزیون خودتان متصل کرده و از آن طریق مجموعه ها را از طریق تلویزیون تماشا کنید.

0